פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

ממשק דסקטופ "שער לחשבים" מבית חילן

תיאור הפרויקט

אפיון ועיצוב חוויית משתמש בעבור ממשק דסקטופ "שער לחשבים" מבית חילן

אפיון ועיצוב חוויית משתמש בעבור ממשק דסקטופ "שער לחשבים" מבית חילן. בפרויקט זה קבענו Look & Feel לממשק תוך יצירת שפת מותג מקורית וחדשנית. יצרנו אפיון ועיצוב של המסך הראשי של הממשק. הממשק מאפשר ללקוחות המשתמשים בו כשער לכלל היכולות הניתנות להם בתוכנת החשבית לחישוב שכר. ריכוז עדכונים אחרונים, מסמכים אחרונים, קיצורי דרך לממשקים השונים, תמיכה טכנית ועוד.

על הפרויקט

בפרויקט זה התבקשנו לאפיין ולעצב ולפתח ממשק דסקטופ המאפשר למשתמשים בו להגיע בקלות ובידידותיות לכלל היכולות הניתנות לו בתוכנת החשבית לחישוב שכר של חברת חילן. כל זאת נעשה תוך מתן דגש מלא במגבלות הפיתוח והמערכת, נגישות, שמישות, וחווית משתמש (UX) עילאית להשגת מטרות הממשק.

מטרות ויעדים

בגלל שהפורטל מיועד למגוון רחב של משתמשים, והוא מספק המון כלים ותוכן, תפקידנו היה למקד את הלקוח בסדרי עדיפויות לצורך מתן חשיבות לחלקים במערכת שיספקו מענה יותר גדול למטרותיו, אך עם זאת השער צריך להיות ממוקד וברור בכניסה הראשונה של המשתמש כדי שזה לא "יתייאש ויברח". ההבנה שמדובר בפורטל מקצועי עמוס תוכן, וכי הפרסונות (המשתמשים) שלו כולם מגיעים מהתחום המקצועי המחפשים מענה למטרה מסוימת, הניע אותנו להרחיב את חשיבותו של הממשק, לתת לו התבטאות גרפית ופונקציונאלית גדולה יותר.

התהליך שלנו

לשם אפיון ועיצוב המערכת מחדש קיימנו מפגש עם כל נוגעי הדבר בבית הלקוח. במפגש זה העברנו למשתתפים את חשיבותו של אפיון חוויית המשתמש, ניתחנו את נתוני קהל היעד באמצעות כלי הפרסונות, יצרנו תרחישים, תרשימי זרימה, ותרשימי Wireframes לצורך מבדקי שמישות. באמצעות שאלונים ותצפיות, יכולנו לנתח את הצלחתו של הממשק עוד לפניי העיצוב הגרפי. לאחר אישור הלקוח , ולאחר העיצוב הגרפי. ליווי את צוותי הפיקוח, עד להשקת השירות שקוצר שבחים רבים.

פרטים נוספים

קטגוריה

Desktop & Dashboard

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

אתר החברה

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר